Aquaciat 2 ILD/ILDC/ILDH

Topný výkon 20 – 170 kW
Teplota topné vody 50°C
Provozní režimy Topení, chlazení
Cena od 240 000 Kč

 

120__x100_ild-2

 

132__x100_ild-1

Základní údaje

Tepelné čerpadlo vzduch/voda typ Aquaciat 2 ILD je určeno pro instalaci do venkovního prostředí. Toto reverzibilní čerpadlo je určené pro vytápění středních a větších objektů (kancelářských, obytných a průmyslových budov) kde díky kompaktnímu řešení vyžaduje minimální nároky na propojení s topným systémem objektu.

I když je jednotka tepelného čerpadla velice tichá, umístěním celého čerpadla ve vnějším prostoru si zajistíme že provoz jednotky nebude obtěžovat obyvatele budovy. Tepelné čerpadlo Aquaciat 2 vzduch/voda lze provozovat do venkovní teploty –15°C. Čerpadlo je dodáváno již odzkoušené vč. náplně chladiva a nejsou nutné žádné další kompletační práce, kromě připojení jednotky na zdroj elektřiny a topný systém.

Jednotku se vyrábí ve 3 provedeních.

  1. ILD – samotné tepelné čerpadlo
  2. ILDC – tepelné čerpadlo s částečným hydromodulem – oběhové čerpadlo, expanzní nádoba, pojišťovací ventil, odvzdušňovací ventil, vypouštěcí ventil
  3. ILDH – tepelné čerpadlo s částečným hydromodulem – oběhové čerpadlo, expanzní nádoba, pojišťovací ventil, odvzdušňovací ventil, vypouštěcí ventil, akumulační nádoba

Standardní vybavení

Příslušenství

Každá jednotka může být pro usnadnění instalace vybavena výhodným systémem „Plug and Cool“. Modely s hydraulickým modulem jsou navíc vybaveny – akumulační nádobou, expanzní nádobou, nutnými armaturami, velkým výběrem jednoduchých a dvojitých čerpadel atd..

Galerie

[Galerie nebyla nalezena]

Ke stažení

Katalogový list

Galerie realizací

[Galerie nebyla nalezena]

Pro vytvoření cenové nabídky nás neváhejte kontaktovat.