Novinky

G-HOME

V únoru 2016 bylo představeno nové tepelné čerpadlo voda/voda G-HOME. Toto čerpadlo je určeno pro středně velké a větší rodinné domy, nebo menší bytové domy. Zařízení je zařazeno do energetické třídy A++ dle nařízení  EK č. 812/2013 a č. 814/2013.

Melody 2

17.2.2016 byla do prodeje uvedena nová kazetová fancoilová jednotka Melody 2.   Tato jednotka je designově méně atraktivnější než jednotky řady Coadis Line.

Magister CW

V lednu byla na trh uvedena nová generace jednotek přesné klimatizace Magister. Tato generace se proti předchozí vyznačuje menšími rozměry, vyšším výkonem, nižší hmotností, kvalitnějšími EC motory a nižší cenou. Jednotky zajistí lepší komfort v serverovnách, laboratořích  a místnostech s nutností stabilního prostředí.

Nové výměníky ITEX + snížení cen deskových výměníků

V lednu 2015 byly představeny 3 nové velikosti deskových výměníků ITEX a to velikosti PWB 7, PWB 16 a PWB 26. Všechny výměníky mají připojení DN 50 a doplňují stávající řadu výměníků tepla.     Vzhledem ke snížení cen oceli na světových trzích byla u všech výměníků tepla ITEX snížena cena o 4-5%.

PF 2015

Vážení zákazníci, zaměstnanci společnosti CIAT Vám přejí v roce 2015 mnoho pracovních a soukromých úspěchů.

Stěhování

Vážení zákazníci od 1.8.2014 jsme přestěhovaní do nových prostor. Nová adresa je Průběžná 1543/78 Praha 10 (je to asi 500 metrů od minulé adresy). Nové sídlo společnosti CIATIK Trade s.r.o.

Snížení cen rozebíratelných výměníků tepla ITEX

Dne 4. února 2014 začal platit nový ceník rozebíratelných výměníků tepla ITEX. Cena desek byla snížena o 6%. Cena rámů pro 10 Barové výměníky se snížila o 4%. Cena příslušenství pro výměníky poklesla o 5-13%.  Společnost CIAT pravidelně každé 4 měsíce přepočítává ceny výměníků dle aktuálního vývoje cen oceli na světových trzích.

CIAT získal ocenění na „Innovation Awards 2013“

Výsledky soutěže „Innovation Awards 2013“ byly představeny v pondělí 4. listopadu na výstavě Interclima v Paříži. Do soutěže bylo přihlášeno 240 výrobků ze kterých odborná porota vybrala 80 nejlepších, které se účastnili užšího výběru a z užšího výběru byly vybráni pouze 3 nejlepší výrobky, ze kterých byl vybrán vítěz. Výrobek Aquaciat 2 HYBRID se umístil na druhém místě v kategorii… Podrobnosti

Tepelná čerpadla G-KUB

V listopadu 2013 Společnost CIAT uvedla na trh novou řadu tepelných čerpadel Země / voda – voda / voda s názvem G-KUB. Tepelná čerpadla G-KUB jsou určena pro domy s malou tepelnou ztrátou. Řada je velmi modulární a je možné k tepelnému čerpadlu dodat bojler na ohřev TUV, akumulační nádobu, vestavěný elektrický kotel apod. G-KUB se vyznačuje vysokou účinností a nízkou… Podrobnosti

Dynamický radiátor Divio

V červnu byla uvedena do prodeje další novinka a to dynamický radiátor Divio, který je určený pro vytápění i chlazení budov. Tento radiátor v sobě kloubí výhody fancoilové jednotky a standardního radiátoru. Divio je možné použít jak při novostavbách, tak při rekonstrukcích stávajících budov. Velkou výhodou je snadná instalace, malá spotřeba elektrické energie a nízká cena. Více informací najdete zde: http://www.ciat.cz/fancoily/divio