Divio

Topný výkon: 0,1 – 5,5 kW
Chladící výkon: 0,8 – 2,1 kW
Provedení potrubí dvoutrubkové
Motor ventilátoru Technologie Hee

Základní údaje

Divio je termodynamický radiátor určený pro topení a chlazení bytů a rodinných domů.  A to jak ve standardních, tak v nízkoenergetických i pasivních budovách. Divio se instaluje nejčastěji pod okno na stěnu. K připojení Divio stačí jednotku připojit na rozvod topné (chladící) vody, elektrickou energii a pokud je jednotka použita na chlazení tak i na odvod kondenzátu. Jednotka může pracovat jak s teplotním spádem 30/35°C u tepelného čerpadla, tak i s teplotou vody 80°C z kotle na tuhá paliva.

Divio se díky nucenému proudění vzduchu přes jednotku nejvíce používá v kombinaci s nízkoteplotním zdrojem tepla (tepelné čerpadlo) u kterého je nutné používat velmi velké klasické radiátory. Divio zabírá cca polovinu prostoru než klasický teplovodní radiátor. Díky tloušťce jen 130 mm je mnohem tenčí než klasická parapetní fancoilová jednotka.

Opláštění jednotky je vyrobeno z plastu a lakovaného pozinkovaného plechu barvy bílé (RAL 9010)

DIVIO má vestavěnou regulaci, která řídí otáčky ventilátorů v závislosti na teplotě v místnosti. Regulace umožňuje nastavit teplotu v místnosti v rozmezí 16 až 28°C. Samozřejmostí je i protimrazový režim nastavený na teplotu 5°C. Regulace umožňuje automatický provoz, tichý provoz, noční provoz a maximální výkon. Je možné přepínat i režim chlazení a topení.

V jednotce je instalován nízkohlučný ventilátor s Hee motorem, který má maximální spotřebu elektrické energie 19 W.

Mezi přednosti Divio patří

Ceník:

Divio 700 Hee 13 255,00 Kč bez DPH
Divio 900 Hee 14 740,00 Kč bez DPH
Nožičky pod jednotku 1 070,00 Kč bez DPH

 

 

Galerie

 

Ke stažení

Komerční brožurka DIVIO

Pro vytvoření cenové nabídky nás neváhejte kontaktovat.